Napinacz do siatki Blooma nr 2 zielony
Napinacz do siatki to element służący do odpowiedniego napinania metalowego ogrodzenia plecionego. Siatka z giętego drutu rozpręża się naturalnie z czasem, a poza tym może zwiększyć nieco objętość pod wpływem czynników atmosferycznych. Gdyby nie została dobrze naciągnięta, po jakimś czasie stałaby się wybrzuszona i luźna, co utrudniałoby zachowanie bezpieczeństwa wokół Twojego terenu
Informacje o produkcie
Czasem można zobaczyć stare siatki ogrodzeniowe zamontowane tak, że opadają i wykrzywiają się. To nieskuteczny rodzaj ogrodzenia, który nie chroni przed ludźmi czy zwierzętami z zewnątrz. Aby siatka długo spełniała swoją rolę i była napięta, musisz ją na początku odpowiednio naciągnąć. Służy do tego właśnie ten prosty element. Napinacz sprawia, że z początku siatka będzie mocno naprężona. Z czasem jednak, gdy jej oczka lekko się rozkurczą choćby pod wpływem temperatury, zamiast opaść, nadal będzie ona chroniła Twój teren. Gdybyś nie zastosował napinacza, na tym etapie siatka opadłaby. Zielony napinacz dobrze uzupełnia siatki leśne, które często utrzymane są w tym kolorze. Zobacz na stronie Castoramy pozostałe niezbędne do stawiania siatek akcesoria jak druty naciągowe i słupki.
- Szybki i łatwy montaż
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Typ produktu | Napinacz drutu |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Rodzaj opakowania | Sztuka |
| Gwarancja producenta | 2 lata |
| Marka | Blooma |
| Głębokość produktu | 98mm |
| Szerokość produktu | 31mm |
| Wysokość produktu | 20mm |
| Waga produktu | 80g |
| Grupa kolorystyczna | Zielony |
| Kolor | Zielony |
| Materiał | Stal |
| Powłoka | Powlekany proszkowo |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Parapet wewnętrzny Botticino 30 x 2 x 182 cm
Kupiłem kilka sztuk. Pękają przy najdrobniejszym naciągu
To doskonały wybór dla osób, które oczekują najlepszego.
Jestem pod wrażeniem wydajności. Polecam
Przekracza moje oczekiwania.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić