Narożnik dekoracyjny Modena betonowy z fugą szary 0,60 mb
Przy pomocy dekoracyjnego narożnika z łatwością wykończysz naroża elewacji Twojego domu. Produkt wytworzono z betonu, który jest trwały i odporny na szkodliwe działanie czynników pogodowych. Nie musisz się zatem obawiać, że ściana wyblaknie pod wpływem intensywnego słońca lub straci estetyczny wygląd wskutek obfitego deszczu
Informacje o produkcie
Dekoracyjny narożnik możesz zastosować razem z pasującą cegłą, aby ładnie wykończyć ściany wewnętrzne lub elewację Twojego domu. Wykorzystany do jego wyprodukowania beton jest nie tylko trwały, lecz również odporny na uszkodzenia mechaniczne i na działanie przeróżnych czynników pogodowych. Produkt zachowa więc estetyczny wygląd niezależnie od tego, czy będzie narażony na intensywne słonce czy obfity deszcz. Do zamontowania elementu na ścianie wystarczy Ci tylko odpowiednia zaprawa – z powodzeniem wykonasz zatem pracę samodzielnie i nie zajmie Ci to zbyt wiele czasu. Szary kolor jest jednocześnie elegancki i funkcjonalny, dzięki czemu bez trudu wpasujesz go w każdą kompozycję dekoracyjną. Dla lepszego efektu możesz go połączyć z drewnianymi elementami wykończeniowymi.
- Odporność na warunki atmosferyczne
- Szybki montaż
- Nie wymaga fugowania
- Z fugą
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Długość produktu | 420mm |
|---|---|
| Grubość produktu | 30mm |
| Instrukcje dotyczące pielęgnacji | Wymagana impregnacja |
| Kolor | Szary |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 8 |
| Materiał | Beton |
| Miejsce produkcji | Polska |
| Mrozoodporność | Mrozoodporny |
| Obszar zastosowania | W pomieszczeniach i na zewnątrz |
| Seria | Modena |
| Szerokość produktu | 200mm |
| Waga produktu | 8kg |
| Wykończenie | Matowe |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Płytki bardzo efektowne to fakt, ale praktycznie każda nadawałaby się na docinanie, żeby była prosta!!! Narożniki jeszcze bardziej krzywe! Za te pieniądze to powinna być zdecydowanie wyższa jakość. Koło I GATUNKU to one chyba nawet nie leżały!
Bardzo mi się podobają, duże bardziej niż te białe, bo na tych drugich to mam wrażenie, że od razu osiada kurz
Jestem bardzo zadowolona z jakości.
Sprawił, że moje życie stało się łatwiejsze ;)
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić