Narożnik elewacyjny California 1 Stegu desert 0,9 mb
Narożniki California Desert marki Stegu to pięknie wykonany kamień dekoracyjny. Jest on przeznaczony do montażu na zewnątrz budynków i możemy go wykorzystać jako element aranżacji elewacji lub ogrodzenia. Narożniki mają niezwykłą strukturę oraz wyjątkowe przebarwienia w odcieniach beżu oraz brązu, które nadają im naturalny wygląd
Informacje o produkcie
Narożniki California Desert marki Stegu to piękny kamień dekoracyjny, który przeznaczony jest do montażu na zewnątrz budynków. Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się elegancja. Narożniki możemy wykorzystać w aranżacji elewacji lub ogrodzenia. Są bardzo odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych oraz na uszkodzenia eksploatacyjne, w związku z czym bez problemu utrzymamy je w dobrej kondycji przez wiele lat. Niepowtarzalna struktura oraz interesujące przebarwienia w odcieniach ciepłych beży i brązów sprawiają, że narożniki wyglądają jak drobno łupany, naturalny surowiec. W połączeniu z płytkami z tej samej serii, narożniki stworzą wspaniałą aranżację. Narożniki wykonano niezwykle precyzyjnie oraz z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.
- Ilość mb w opakowaniu: 0.9 mb
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Długość produktu | 560mm |
|---|---|
| Grubość produktu | 33mm |
| Instrukcje dotyczące pielęgnacji | Wymagana impregnacja |
| Kolor | Desert |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 6 |
| Materiał | Beton |
| Miejsce produkcji | Polska |
| Mrozoodporność | Mrozoodporny |
| Obszar zastosowania | W pomieszczeniach i na zewnątrz |
| Seria | California |
| Szerokość produktu | 210mm |
| Waga produktu | 16kg |
| Wykończenie | Matowe |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Narożnik GoodHome Vao
Używanie sprawia mi prawdziwą przyjemność.
Spełnia moje oczekiwania.
Jestem pod wrażeniem prostoty i skuteczności.
To doskonały przykład doskonałego stosunku jakości do ceny.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić