Narożnik elewacyjny Nepal 1 Stegu beżowy 1,2 mb
Narożnik wykorzystasz podczas prac na terenie posesji jako dodatkowy element wykończeniowy elewacji. Produkt cechuje się wysokimi właściwościami wytrzymałościowymi, ponieważ został wykonany z betonu, który skutecznie zabezpiecza jego powierzchnię przez pękaniem. Uniwersalne wykończenie produktu ułatwi Ci jego zastosowanie na budynkach wykonanych w różnych stylach
Informacje o produkcie
Dzięki zastosowaniu narożnika betonowego szybko i zarazem bardzo estetycznie wykończysz elewację swojego budynku. Produkt wykonano z wysokiej jakości materiału, który skutecznie zabezpiecza jego powierzchnię przed uszkodzeniami i tym samym wpływa na jej długą żywotność. Element ten nie traci swoich właściwości pomimo wystawienia na szkodliwe warunki pogodowe, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się z nowego, atrakcyjnego wyglądu swojego domu przez długi czas. Produkt posiada uniwersalną, beżową barwę, dlatego z łatwością dopasujesz go do elewacji budynków wykonanych w różnych stylach. W naszym różnorodnym asortymencie znajdziesz także inne modele kamieni elewacyjnych, dzięki czemu będziesz mógł dopasować produkt do indywidualnych potrzeb.
- Ilość mb w opakowaniu: 1.2 mb
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Długość produktu | 395mm |
|---|---|
| Grubość produktu | 24mm |
| Instrukcje dotyczące pielęgnacji | Wymagana impregnacja |
| Kolor | Beżowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 12 |
| Materiał | Beton |
| Miejsce produkcji | Polska |
| Mrozoodporność | Mrozoodporny |
| Obszar zastosowania | W pomieszczeniach i na zewnątrz |
| Seria | Nepal |
| Szerokość produktu | 295mm |
| Waga produktu | 11.6kg |
| Wykończenie | Matowe |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Przynosi naprawdę wartościową korzyść. Polecam!
Po prostu strzał w dziesiątkę!
Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie.
Polecam go każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić