Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 600 2 szt
Szary narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 600 jest elementem, który służy do zabezpieczenia wewnętrznych rogów pomieszczeń podczas wykańczania podłóg. Wykonany jest z polichlorku winylu. Cechuje się odpornością na wilgoć, a także promieniowanie UV. Jest łatwy w montażu – zrobisz to bez użycia narzędzi
Informacje o produkcie
Wymieniasz podłogę w salonie lub sypialni? Pamiętaj o jej wykończeniu – dobrym pomysłem mogą okazać się listwy i elementy wykończeniowe wykonane z polichlorku winylu. Jednym z nich jest narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 600, który dostępny jest w modnym szarym kolorze. Pasuje do wielu podłóg – z paneli lub malowanego drewna – w skandynawskim stylu. Element cechuje się odpornością na wilgoć, a także promieniowanie UV. Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 600 2 szt. zamontujesz z łatwością, ponieważ nie są do tego potrzebne żadne narzędzia. Musisz tylko umieścić go w wewnętrznym narożniku między dociętymi listwami. Przed zakupem zapoznaj się z innymi produktami firmy GoodHome.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 31mm |
| Szerokość produktu | 31mm |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Seria | Core |
| Waga produktu | 4.2g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik wewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Biały |
| Kolor | Decor 600 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Narożnik Cippertone
Narożnik GoodHome Vao
Spełnia moje oczekiwania.
To jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku.
Prostota użytkowania jest niesamowita.
Jestem zachwycona jego intuicyjnością. Polecam.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić