Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 605 2 szt
Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 605 to produkt przeznaczony do ukrycia nieestetycznego łączenia dwóch listew. Możesz zamontować go bez użycia dodatkowych narzędzi. Jest dostępny w szarym kolorze. Ma częściowo połyskujące wykończenie, pasujące do różnych aranżacji. Został wykonany z polichlorku winylu, dzięki czemu jest wodoodporny
Informacje o produkcie
Połączenie dwóch listew przypodłogowych powinno zostać ukryte, jeśli chcesz zadbać o estetykę. Dlatego powinieneś wybrać dopasowany rozmiarem narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 605. Pomoże Ci on ukryć łączenie listew we wszystkich wewnętrznych rogach pomieszczenia. Produkt wykonany jest z polichlorku winylu, który wyróżnia się odpornością na działanie wody. Dzięki temu może być montowany w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych o zwiększonej wilgotności. Ma szary kolor i lekko połyskujące wykończenie, świetnie pasujące do nowoczesnych i klasycznych aranżacji. Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 605 2 szt. z łatwością zamontujesz bez użycia specjalistycznych narzędzi. Sprawdź też inne rodzaje wykończeń listew GoodHome.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 31mm |
| Szerokość produktu | 31mm |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Seria | Core |
| Waga produktu | 4.2g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik wewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Biały |
| Kolor | Decor 605 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Używanie sprawia mi prawdziwą przyjemność.
To doskonały wybór dla osób, które oczekują najlepszego.
Trwałość jest naprawdę imponująca. Polecam.
Polecam ten produkt każdemu, kto szuka solidnego rozwiązania. Polecam!
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić