Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 620 2 szt
Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 620 to część serii elementów, które ułatwią Ci wykończenie podłogi w mieszkaniu czy domu. Dzięki nim poradzisz sobie z dopasowaniem listew przypodłogowych samodzielnie. Skutecznie ukryją też drobne niedoskonałości montażowe parkietu lub paneli. W zestawie znajdziesz dwie sztuki narożników
Informacje o produkcie
Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 620 2 szt. to część kompozycji listew przyściennych, które ochronią dolną część Twojej ściany przed zniszczeniem czy zabrudzeniem. Dzięki niemu montaż całej instalacji stanie się znacznie łatwiejszy. Z tym zadaniem poradzisz sobie bez pomocy fachowców. To dzięki temu, że narożniki pozwalają uniknąć konieczności docinania desek pod odpowiednim kątem. Produkt ma jasnobeżowy odcień. Świetnie więc prezentuje się w zestawieniu z nowoczesnymi panelami. Możesz użyć go w dowolnym pomieszczeniu, gdyż pozostaje odporny na działanie wody i wilgoci. Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 620 wykonany jest z trwałego tworzywa sztucznego. Elegancji dodaje mu półpołyskliwa okleina. Ten model dostępny jest także w ciemniejszych odcieniach.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 31mm |
| Szerokość produktu | 31mm |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Seria | Core |
| Waga produktu | 4.2g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik wewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Biały |
| Kolor | Decor 620 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Przekracza moje oczekiwania pod wieloma względami. Polecam.
Trwałość jest naprawdę imponująca. Polecam.
Produkt ten spełnia wszystkie moje potrzeby.
Super. Wszystko OK.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić