Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 645 2 szt
Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 645 to świetny i szybki sposób na eleganckie wykończenie listew przypodłogowych. Dzięki wykonaniu z wytrzymałego tworzywa PCV posłuży Ci przez długie lata. Bez problemu utrzymasz go w czystości – jest odporny na wodę. Znakomicie sprawdzi się w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności
Informacje o produkcie
Połączenie listwy w narożach może bywać problematyczne – szczeliny nie wyglądają estetycznie, dodatkowo gromadzą się w nich zanieczyszczenia. Zaopatrz się w narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 645 2 szt. Dzięki niemu miejsce styku będzie elegancko zakryte, a Ty łatwo utrzymasz je w higienicznej czystości. Element jest niezwykle łatwy w montażu. Prace zajmą Ci więc mało czasu i możesz przeprowadzić je samodzielnie. Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 645 dobrze dopasowuje się do innych części z serii. Został wykonany z wytrzymałego i odpornego na wodę tworzywa PCV. Z powodzeniem sprawdzi się zatem nie tylko w salonie i przedpokoju, ale też łazience bądź pomieszczeniu gospodarczym.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 31mm |
| Szerokość produktu | 31mm |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Seria | Core |
| Waga produktu | 4.2g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik wewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Szary |
| Kolor | Decor 645 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Spełnia moje oczekiwania.
To doskonały wybór dla osób poszukujących niezawodności.
Polecam go każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość.
Jestem mile zaskoczona jego trwałością.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić