Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 670 2 szt
Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 670 to szybki i trwały sposób na zakrycie nieestetycznych miejsc, w których dwie listwy przypodłogowe łączą się ze sobą. Dzięki przemyślanej konstrukcji jest łatwy w montażu. Nadaje się także do wilgotnych pomieszczeń, więc możesz wykorzystać go w kuchni lub łazience
Informacje o produkcie
Miejsca styku dwóch listew przypodłogowych nie zawsze wyglądają estetycznie. Aby je zakryć, zastosuj narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 670 2 szt. Dzięki niemu listwy wyglądają elegancko na całej swojej długości. Produkt świetnie nadaje się zarówno do jadalni czy sypialni, jak i pomieszczeń o wysokiej wilgotności powietrza. Dzięki swojej wodoodporności znakomicie sprawdzi się w łazienkach i kuchniach. Łatwo utrzymać go w czystości. Nie dopuszcza do powstawania szczelin trudnych do wyczyszczenia. Ponadto łatwo go zamontować. Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 670 najlepiej prezentuje wraz z innymi elementami z tej samej serii – łącznikami, narożnikami zewnętrznymi i zakończeniami.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 31mm |
| Szerokość produktu | 31mm |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Seria | Core |
| Waga produktu | 4.2g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik wewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Szary |
| Kolor | Decor 670 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
To doskonała inwestycja w długoterminową użyteczność.
Używanie sprawia mi prawdziwą przyjemność.
Prostota użytkowania jest niesamowita.
Jestem bardzo zadowolona z jakości.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić