Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 685 2 szt
Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 685 wykorzystasz podczas prac wykończeniowych. Z jego pomocą połączysz listwy przypodłogowe wykonane z PCV. Stworzysz w ten sposób monolityczne obramowanie podłogi i ścian. Narożnik będzie także chronił końce profili przed uszkodzeniem oraz uniemożliwi przedostawanie się kurzu i wilgoci pod listwy. Jest to produkt łatwy w montażu i odporny na wilgoć
Informacje o produkcie
Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 685 2 szt. jest wodoodporny. Z tego powodu świetnie sprawdza się w pomieszczeniach o dużej wilgotności powietrza, takich jak kuchnia czy łazienka. Wykonany z tworzywa sztucznego, jest odporny na zarysowanie. Produkt bez najmniejszego wysiłku zamontujesz w kątach pomieszczeń. Wystarczy przy pomocy klipsów umieścić narożnik na styku listew podłogowych. Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 685 ma beżowy, imitujący drewno kolor i wykończony jest w półpołysku. Doskonale uzupełni listwy o podobnej barwie. Produkt stanowi część rodziny Core. W naszej ofercie znajdziesz także inne artykuły wykończeniowe do listew podłogowych pochodzące z tej serii.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 31mm |
| Szerokość produktu | 31mm |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Seria | Core |
| Waga produktu | 4.2g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik wewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Naturalny |
| Kolor | Decor 685 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Używanie sprawia mi prawdziwą przyjemność.
Trwałość jest naprawdę imponująca. Polecam.
Produkt ten spełnia wszystkie moje potrzeby.
To jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić