Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 695 2 szt
Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV Decor to produkt, który zamontujesz z łatwością. Element wykorzystasz do atrakcyjnego wykończenia okładziny podłogowej w pokoju sypialnym lub dziennym. Narożnik spełni swoje funkcje także w kuchni, gdzie będzie narażony na wilgoć. Element wykonany z tworzywa sztucznego nie zniszczy się wskutek kontaktu z wodą
Informacje o produkcie
Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm Decor 695 2 szt. doskonale sprawdzi się jako wykończenie posadzki w kuchni. Model jest wykonany ze sztucznego tworzywa, które charakteryzuje się odpornością na wilgoć. Wytrzymałe PCV ma gładką powierzchnię. Dzięki temu czyszczenie narożnika nie sprawi Ci trudności. To sprawia, że model marki GoodHome możesz bez obaw zastosować w przedpokoju. Produkt zabezpieczy ścianę przed plamami. Element sprawdzi się także w sypialni czy salonie. Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV Decor pozwoli Ci ukryć kable ułożone przy podłodze. Model będzie dobrze wyglądał w połączeniu z panelami lub parkietem z drewna. W naszym asortymencie znajdziesz inne kolory narożników wewnętrznych. Sprawdź ofertę i wybierz model pasujący do stylu wnętrza.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 31mm |
| Szerokość produktu | 31mm |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Seria | Core |
| Waga produktu | 4.2g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik wewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Naturalny |
| Kolor | Decor 695 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Używanie sprawia mi prawdziwą przyjemność.
Prostota użytkowania jest niesamowita.
To doskonała inwestycja w długoterminową użyteczność.
To doskonały wybór dla osób, które oczekują najlepszego.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić