Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV 59 mm decor 375 2 szt
Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Duo wyróżnia się dużą estetyką wykonania oraz trwałością. Zastosowane do jego produkcji tworzywo jest wytrzymałe, a także odporne na wodę. Produkt umożliwi Ci wykończenie podłogi w rogach każdego pomieszczenia. Sięgnij po niego i pozostałe produkty do wykańczania listew przypodłogowych
Informacje o produkcie
Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV 59 mm Decor 375 2 sztuki jest niezbędnym produktem, jeśli planujesz skorzystać z listew przypodłogowych. Narożnik nadaje się do wykańczania rogów pomieszczenia. Dzięki temu chroni przed zatrzymywaniem się brudu w szczelinach między listwami. Zabezpiecza również przed wnikaniem w nie wody. Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Duo wykonano z wytrzymałego PCV. Materiał ten jest odporny na wilgoć. Nadaje się zatem do pomieszczeń, w których utrzymuje się duża wilgotność. Narożnik gwarantuje prosty i bardzo szybki montaż. Możesz nawet zapomnieć o stosowaniu kleju. Element ten utrzymany jest w czarnym kolorze. Z łatwością dopasujesz do niego pozostałe produkty wykończeniowe do podłóg.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Marka | GoodHome |
| Długość produktu | 56.5mm |
| Grubość produktu | 27.6mm |
| Szerokość produktu | 27.6mm |
| Seria | Duo |
| Grupa kolorystyczna | Czarny |
| Kolor | Decor 375 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
| Odpowiednia powierzchnia | Podłoga |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niezawodności.
Przynosi naprawdę wartościową korzyść. Polecam!
Produkt ten spełnia wszystkie moje potrzeby.
Produkt ten spełnia wszystkie moje potrzeby.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić