Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV 59 mm decor 520 2 szt
Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Duo jest przydatny podczas wykańczania podłogi. Produkt ten pasuje do klasycznych listew przypodłogowych. Umożliwia ich estetyczne połączenie w rogach pomieszczenia. Produkt jest bardzo trwały i utrzymany w uniwersalnym odcieniu. Dzięki niemu Twoja podłoga będzie prezentowała się bardzo elegancko
Informacje o produkcie
Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV 59 mm Decor 520 2 sztuki to zestaw narożników. Produkt ten jest odpowiedni do wykańczania podłogi wewnątrz budynków. Montujesz go bezpośrednio na listwie. Sam montaż jest bardzo prosty i szybki. Nie potrzebujesz do niego żadnych narzędzi. Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Duo wykonany został z PCV. Masz zatem pewność, że jest odporny na wodę oraz wilgoć. Produkt ten ułatwia mycie podłogi i zabezpiecza przed przedostawaniem się brudu pod listwy. Brązowy kolor narożnika pasuje do wielu listew przypodłogowych. Nasz asortyment obejmuje bardzo duży wybór narożników. Znajdziesz w nim kolor, którego potrzebujesz oraz inne elementy do wykańczania podłogi i listew przypodłogowych.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 27.6mm |
| Szerokość produktu | 27.6mm |
| Wysokość produktu | 56.5mm |
| Seria | Duo |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik wewnętrzny |
| Kolor | Decor 520 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
To doskonały wybór dla osób poszukujących niezawodności.
Super. Wszystko OK.
Przynosi naprawdę wartościową korzyść. Polecam!
Jestem zachwycona jego intuicyjnością. Polecam.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić