Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV 59 mm decor 530 2 szt
Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Duo jest zestawem, który umożliwia wykończenie podłogi w sposób estetyczny i trwały. Produkt ten charakteryzuje się odpornością na wodę. Ciekawy brązowy odcień pasuje do klasycznych podłóg. Dzięki temu narożnikowi Twoja podłoga będzie prezentowała się elegancko. Zwiększysz również funkcjonalność materiału wykończeniowego
Informacje o produkcie
Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV 59 mm Decor 530 2 sztuki to bardzo funkcjonalny zestaw. Nadaje się do stosowania wewnątrz pomieszczeń, również tych o bardzo dużej wilgotności. Narożnik wykonano z PCV, które jest odporne na wodę. Możesz zatem czyścić go na mokro. Podczas mycia podłogi element zabezpiecza też ściany przed uszkodzeniem. Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Duo chroni przed przedostawaniem się brudu w szczeliny między listwami. Montaż tego elementu nie zajmie Ci wiele czasu. Wystarczy zaledwie chwila, by wykończyć podłogę. Ciepły brązowy odcień nadaje się szczególnie do klasycznego wystroju. Gdy wykańczasz podłogę, zaopatrz się również w pozostałe elementy wykończeniowe do listew. Znajdziesz je w wielu wariantach kolorystycznych.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 27.6mm |
| Szerokość produktu | 27.6mm |
| Wysokość produktu | 56.5mm |
| Seria | Duo |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik wewnętrzny |
| Kolor | Decor 530 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Super. Wszystko OK.
To doskonały wybór dla osób, które oczekują najlepszego.
Jestem zachwycona jego intuicyjnością. Polecam.
To bez wątpienia jeden z najlepszych produktów, jakie miałem.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić