Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV 59 mm decor 540 2 szt
Informacje o produkcie
Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV 59 mm Decor 540 2 sztuki to sposób na estetyczne wykończenie podłogi wewnątrz budynku. Element ten zastosuj w narożniku, w którym stykają się dwie listwy. Dzięki temu zabezpieczysz ich krawędzie. Będziesz także mógł znacznie łatwiej usuwać brud z podłogi bez ryzyka, że wpadnie w szczelinę. Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Duo został wykonany z PCV. To bardzo trwałe i odporne tworzywo sztuczne. Nie zaszkodzi mu wilgoć. Możesz zatem zamontować ten element również w bardzo wilgotnych pomieszczeniach. Łatwy montaż pozwoli Ci samodzielnie go wykonać i cieszyć się kompletną aranżacją. Jeśli szukasz innego koloru niż szary, zapoznaj się z ofertą sklepów Rodimax. Znajdziesz w niej bogaty wybór odcieni
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 27.6mm |
| Szerokość produktu | 27.6mm |
| Wysokość produktu | 56.5mm |
| Seria | Duo |
| Grupa kolorystyczna | Brązowy |
| Kolor | Decor 540 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
To doskonała inwestycja w długoterminową użyteczność.
Po prostu uwielbiam, ułatwił moje życie.
Polecam!!
To doskonały przykład doskonałego stosunku jakości do ceny.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić