Narożnik wewnętrzny do listwy PCV GoodHome Core 2 szt. biały
Narożnik wewnętrzny do listwy PCV GoodHome Core Biały to niezbędny element estetycznie łączący listwy przypodłogowe wykonane z tworzywa sztucznego. Dzięki niemu stworzysz jednolite obramowanie podłogi, bez nieładnych przerw pomiędzy profilami. Produkt sprawi, że kurz i wilgoć nie będą dostawały się do listew. Element jest wodoodporny i łatwy w montażu
Informacje o produkcie
Narożnik wewnętrzny do listwy PCV GoodHome Core biały został wykonany z tworzywa sztucznego. Produkt jest odporny na działanie wilgoci. Doskonale sprawdzi się w łazience, kuchni i innych pomieszczeniach o dużej wilgotności powietrza. Narożnik wewnętrzny do listwy PCV GoodHome Core 2 szt. biały jest łatwy w montażu. Umieść element w kącie pomieszczenia, wciśnij klipsy - i gotowe. Jeśli zajdzie potrzeba wymiany, możesz zrobić to bez demontażu całej listwy. Biały kolor i półpołysk sprawiają, że element świetnie prezentuje się w nowocześnie zaaranżowanych pomieszczeniach. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zostały wykorzystane białe listwy podłogowe. W naszej ofercie znajdziesz liczne warianty kolorystyczne narożników wewnętrznych z serii Core.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 31mm |
| Szerokość produktu | 31mm |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Seria | Core |
| Waga produktu | 4.2g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik wewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Biały |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Jestem mile zaskoczona jego trwałością.
Jest absolutnie wart swojej ceny. Polecam.
Sprawił, że moje życie stało się łatwiejsze ;)
To doskonały wybór dla osób poszukujących niezawodności.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić