Narożnik wewnętrzny do listwy PCV GoodHome Duo 59 mm biały 2 szt
Narożnik wewnętrzny do listwy PCV GoodHome Duo biały to jeden z wielu elementów serii listew przypodłogowych do wykończania wnętrz. Ułatwia on montaż listew. Chroni też dolne fragmenty ścian przed obiciem lub zabrudzeniem. W zestawie znajdują się dwie sztuki narożników, które świetnie prezentują z wieloma rodzajami podłóg
Informacje o produkcie
Narożnik wewnętrzny do listwy PCV GoodHome Duo 59 mm biały 2 szt. to jest elementem serii listew do mocowania przy ścianie. Dzięki niemu układanie części kompozycji staje się znacznie łatwiejsze. Jego wykorzystanie pozwala bowiem na rezygnację z użycia kątownika. Nie musisz więc wynajmować doświadczonej ekipy do pomocy. Narożnik jest odporny na szkodliwe działanie wilgoci. Możesz więc zamocować go w kuchni lub łazience. Ochroni dolne fragmenty ścian przed uderzaniami mopa czy odkurzacza. Produkt świetnie prezentuje się w połączeniu z płytkami ceramicznymi. Ma uniwersalny biały odcień, który z łatwością wpisuje się w wygląd większości aranżacji pomieszczeń. Narożnik wewnętrzny do listwy PCV GoodHome Duo biały to tylko jedna z wielu naszych propozycji. Sprawdź również inne narożniki.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 27.6mm |
| Szerokość produktu | 27.6mm |
| Wysokość produktu | 56.5mm |
| Seria | Duo |
| Waga produktu | 6.34g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik wewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Biały |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Prostota użytkowania jest niesamowita.
Produkt ten spełnia wszystkie moje potrzeby.
Polecam :).
To bez wątpienia jeden z najlepszych produktów, jakie miałem.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić