Narożnik wewnętrzny do listwy PCV Slim 45 mm biały 2 szt
Narożnik wewnętrzny do listwy PCV Slim biały to wewnętrzny element wykańczania podłóg, który sprawdzi się w wielu aranżacjach. Został wykonany z trwałego tworzywa PCV. Jest w wysokim stopniu wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, promienie UV oraz działanie wody. Charakteryzuje się także niezwykle prostym i szybkim montażem
Informacje o produkcie
Narożnik wewnętrzny do listwy PCV Slim 45 mm biały 2 szt. wykorzystasz do dekoracyjnego wykończenia podłóg w Twoim domu. Został wykonany z wysokiej jakości tworzywa PCV. Dzięki temu zachowa swój nienaganny wygląd przez lata. Biały kolor elementu z serii Slim sprawdzi się w wielu aranżacjach przestrzeni. Może być wykorzystany w nowoczesnych i minimalistycznych aranżacjach. Sprawdzi się też w tych eleganckich i nieco bardziej tradycyjnych. Narożnik wewnętrzny do listwy PCV biały cechuje się bardzo prostym montażem. Wszystkie niezbędne prace będziesz w stanie wykonać samodzielnie. W ofercie sklepów Rodimax czeka na Ciebie bogaty asortyment akcesoriów do wykańczania podłóg. Na naszej stronie znajdziesz zarówno zakończenia, listwy, jak i narożniki.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Typ produktu | Łącznik listwy przypodłogowej |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | Decor |
| Grubość produktu | 27mm |
| Szerokość produktu | 27mm |
| Wysokość produktu | 44mm |
| Seria | Slim |
| Waga produktu | 5.14g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik wewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Biały |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Błyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Używanie to czysta przyjemność.
To bez wątpienia jeden z najlepszych produktów, jakie miałem.
Po prostu strzał w dziesiątkę!
Jestem bardzo zadowolona z jakości.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić