Narożnik wewnętrzny podblatowy GoodHome Innovo 90 stal szczotkowana
19,00 zł
Informacje o produkcie
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Typ produktu | Narożnik podblatowy zewnętrzny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Rodzaj opakowania | Sztuka |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
| Marka | GoodHome |
| Głębokość produktu | 27.5mm |
| Szerokość produktu | 26.5mm |
| Wysokość produktu | 56.6mm |
| Seria | Innovo |
| Waga produktu | 6.4g |
| Efekt | Efekt stali szczotkowanej |
| Grupa kolorystyczna | Srebrny |
| Materiał | Tworzywo ABS |
| Wykończenie | Satyna |
| Wymagany montaż | Nie wymaga montażu |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Narożnik zewnętrzny W30/90 grafitowy
156,00 zł
Narożnik GoodHome Vao
3373,00 zł
Narożnik uszczelniający wewnętrzny Mapei
15,00 zł20,00 zł
Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie.
Produkt ten spełnia wszystkie moje potrzeby.
Jest absolutnie wart swojej ceny. Polecam.
Używanie sprawia mi prawdziwą przyjemność.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić