Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 605 2 szt
Szukasz sposobu na estetyczne połączenie listew podłogowych wykonanych z tworzywa sztucznego? Sięgnij po narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 605. Produkt charakteryzuje się znaczną odpornością na wodę. Jest także elementem wykończeniowym łatwym w montażu. Prezentowana wersja to narożnik w kolorze szarym z półpołyskiem
Informacje o produkcie
Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 605 z racji swojej wodoodporności będzie doskonałym wyborem do pomieszczeń o dużej wilgotności. Możesz go bezpiecznie zamontować w kuchni czy łazience. Zabrudzenia zmyjesz przy pomocy wody, bez ryzyka zniszczenia elementu. Również z prawidłowym zamocowaniem produktu nie będziesz mieć najmniejszego problemu. Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 605 2 szt. charakteryzuje kolor szary i wykończenie w półpołysku. Jego stylistyka sprawia, że doskonale prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. Jest właściwym wyborem, jeśli listwy w Twoim domu mają szarą barwę. Narożnik to jeden z artykułów serii Core. Na naszych półkach znajdziesz także inne elementy z tej rodziny, które umożliwią Ci wykonanie homogenicznego wykończenia podłogi.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 30mm |
| Szerokość produktu | 30mm |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Seria | Core |
| Waga produktu | 6g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik zewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Biały |
| Kolor | Decor 605 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Naprawdę godny polecenia.
Jest absolutnie wart swojej ceny. Polecam.
Po prostu strzał w dziesiątkę!
Po prostu uwielbiam, ułatwił moje życie.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić