Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 620 2 szt
Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 620 to produkt przeznaczony do estetycznego wykończenia listwy przypodłogowej. Został wykonany z polichlorku winylu, co sprawia, że jest wodoodporny i sprawdza się w pomieszczeniach, w których panuje wysoka wilgotność. Jego zaletą jest prostota montażu. W opakowaniu znajdziesz dwie sztuki w jasnym beżowym kolorze
Informacje o produkcie
Jeśli wykańczasz podłogi i montujesz w pomieszczeniach listwy przypodłogowe, powinieneś pamiętać o ich estetycznym połączeniu. Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 620 2 szt. ukryje łączenie dwóch listew na wszystkich zewnętrznych narożnikach. Sprawdzi się zarówno we wnętrzach użytkowych, jak i mieszkalnych. Jest wykonany z polichlorku winylu, dlatego będzie dobrym wyborem do pomieszczeń, w których obecna jest zwiększona wilgoć. Łatwo go wyczyścisz, bo jest wodoodporny. Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 620 dostępny jest w jasnym, beżowym kolorze. Wykończenie z delikatnym połyskiem prezentuje się stylowo. W opakowaniu znajdziesz dwie sztuki produktu. Sprawdź też inne wersje dodatków do montażu listew GoodHome.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 30mm |
| Szerokość produktu | 30mm |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Seria | Core |
| Waga produktu | 6g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik zewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Biały |
| Kolor | Decor 620 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Jestem pod wrażeniem wydajności. Polecam
Super. Wszystko OK.
Jestem pod wrażeniem wydajności. Polecam
Naprawdę godny polecenia.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić