Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 655 2 szt
Łatwy w montażu narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV Decor to sposób na estetyczne wykończenie okładziny podłogowej. Element jest wykonany z tworzywa sztucznego, dlatego cechuje się niewrażliwością na wilgoć. Produkt zastosuj bez obaw w kuchni. Kontakt z cieczą nie wpłynie na wygląd narożnika, a jego wyczyszczenie z zabrudzeń nie sprawi Ci trudności
Informacje o produkcie
Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm Decor 655 2 szt. pozwoli Ci ukryć kable biegnące przy podłodze. Element z łatwością dopasujesz do okładziny dzięki uniwersalnemu odcieniowi. Szary narożnik imituje drewno. Dzięki temu będzie pasował zarówno do parkietu z naturalnego surowca, jak i posadzki wyłożonej panelami. Element marki GoodHome zastosujesz w dowolnym pomieszczeniu. Sprawdzi się w pokoju dziecka, salonie i sypialni. Produkt z tworzywa sztucznego będzie także odpowiedni do pomieszczeń narażonych na zabrudzenia oraz wilgoć. Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV Decor wykorzystaj w kuchni lub korytarzu. W naszym asortymencie znajdziesz więcej wersji kolorystycznych. Sprawdź ofertę i wybierz modele pasujące do posadzki.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 30mm |
| Szerokość produktu | 30mm |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Seria | Core |
| Waga produktu | 6g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik zewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Szary |
| Kolor | Decor 655 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Jestem mile zaskoczona jego trwałością.
Trwałość jest naprawdę imponująca. Polecam.
To jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku.
Jestem zachwycona jego intuicyjnością. Polecam.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić