Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 670 2 szt
Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 670 to sprytne rozwiązanie, dzięki któremu szybko ukryjesz nieeleganckie miejsce styku dwóch listew przypodłogowych. Produkt jest odporny na działanie wody, znakomicie sprawdzi się więc w łazienkach, pralniach i innych pomieszczeniach gospodarczych. Montaż elementu jest bardzo intuicyjny i przebiega bezproblemowo
Informacje o produkcie
Miejsca styku dwóch listew przypodłogowych mogą wyglądać nieelegancko. Dodatkowo w niepotrzebnych szparach gromadzą się trudne do usunięcia zanieczyszczenia. Aby tego uniknąć, zastosuj narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 670 2 szt. Dzięki niemu sprytnie zamaskujesz kłopotliwe szczeliny. Zapewnisz też całemu pomieszczeniu dopracowany w każdym szczególe wygląd. Produkt ten doskonale nadaje się nie tylko do salonów i pokojów dziecięcych. Sprawdzi się też w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki lub pralnie. Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 670 jest wodoodporny i łatwy do utrzymania w czystości z pomocą ogólnie dostępnych preparatów. Montaż możesz przeprowadzić samodzielnie.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 30mm |
| Szerokość produktu | 30mm |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Seria | Core |
| Waga produktu | 6g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik zewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Szary |
| Kolor | Decor 670 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Przekracza moje oczekiwania pod wieloma względami. Polecam.
Polecam :).
Produkt ten spełnia wszystkie moje potrzeby.
Po prostu uwielbiam, ułatwił moje życie.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić