Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 685 2 szt
Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 685 to sprytne rozwiązanie na wiele lat. Pozwoli Ci szybko i sprawnie zamaskować styk dwóch listew przypodłogowych. Doskonale nadaje się również do wilgotnych pomieszczeń – może być stosowany także w łazience oraz pralni. Jest wodoodporny i łatwy do utrzymania w czystości
Informacje o produkcie
Z pewnością zależy Ci na tym, by prace wykończeniowe w Twoich pomieszczeniach przebiegły szybko i bez problemu. Pomoże Ci w tym narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 685 2 szt. Element elegancko zakrywa miejsce połączenia dwóch listew przypodłogowych w okolicach wnęk. Jego montaż nie sprawi Ci problemu – wystarczy kilka chwil, by prawidłowo go umieścić na listwie. Jest łatwy do utrzymania w czystości i wodoodporny. Nadaje się zatem nie tylko do przedpokoju i salonu, ale też pomieszczeń o wysokim stopniu wilgotności. Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 685 to klasyczne rozwiązanie na lata. Najlepiej prezentuje się w zestawieniu z innymi elementami tej samej serii. Sprzedawany po dwie sztuki.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 30mm |
| Szerokość produktu | 30mm |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Seria | Core |
| Waga produktu | 6g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik zewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Naturalny |
| Kolor | Decor 685 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Sprawił, że moje życie stało się łatwiejsze ;)
To doskonała inwestycja w długoterminową użyteczność.
Przekracza moje oczekiwania pod wieloma względami. Polecam.
Polecam!!
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić