Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 690 2 szt
Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 690 pozwoli Ci stworzyć jednolite obramowanie z listew dla Twoich ścian i podłóg. Umieść go na kantach ścian w miejscach, gdzie schodzą się listwy podłogowe. W ten sposób ukryjesz przerwę między nimi i estetycznie wykończysz wnętrze. Produkt został wykonany z wodoodpornego PCV, toteż wspaniale sprawdzi się w łazienkach i kuchniach
Informacje o produkcie
Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 690 2 szt. nie przysporzy Ci kłopotów z montażem. Wystarczy wcisnąć klips, aby statycznie przymocować element do listew. Jeśli zajdzie potrzeba jego wymiany lub usunięcia, można to zrobić równie łatwo, bez demontowania listew. Beżowy kolor z półpołyskiem sprawia, że artykuł doskonale prezentuje się w połączeniu z drewnem oraz materiałami imitującymi ten naturalny materiał. Produkt wspaniale dopełnia wykończenie podłóg. Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 690 jest częścią rodziny elementów do listew wykończeniowych Core. Na naszych półkach znajdziesz także inne elementy z tej serii, dzięki czemu stworzysz estetyczne i monolityczne wykończenie swojej podłogi.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 30mm |
| Szerokość produktu | 30mm |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Seria | Core |
| Waga produktu | 6g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik zewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Naturalny |
| Kolor | Decor 690 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Jestem zachwycona jego intuicyjnością. Polecam.
Godny uwagi ze względu na swoją wszechstronność.
Polecam!!
Jestem pod wrażeniem wydajności. Polecam
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić