Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 700 2 szt
Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV Decor to łatwy w montażu element, który wykorzystasz do estetycznego wykończenia podłogi. Produkt sprawdzi się w pokoju dziennym, sypialnym, a także w korytarzu. Bez obaw zastosuj go w kuchni narażonej na wilgoć. Produkt jest wykonany z tworzywa sztucznego, dlatego cechuje się wodoodpornością
Informacje o produkcie
Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm Decor 700 2 szt. wyróżnia się brązowym kolorem i uniwersalnym wyglądem. Bez trudu dopasujesz go do posadzki zarówno z paneli, jak i drewnianych desek. Model marki GoodHome posłuży Ci do zabezpieczenia ściany przed zabrudzeniami. Jego zadaniem jest także ukrycie kabli biegnących przy podłodze. Model wykonany z tworzywa sztucznego charakteryzuje się wodoodpornością. Produkt doskonale spełni swoje zadanie w pomieszczeniach narażonych na wilgoć lub zabrudzenia. Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV Decor zastosuj w kuchni lub korytarzu. Będzie też odpowiedni do pokoju dziecka czy salonu. Oferujemy Ci także modele w innych wariantach kolorystycznych. Sprawdź asortyment i wybierz narożniki pasujące do wystroju.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 30mm |
| Szerokość produktu | 30mm |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Seria | Core |
| Waga produktu | 6g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik zewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Naturalny |
| Kolor | Decor 700 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niezawodności.
Trwałość jest naprawdę imponująca. Polecam.
To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niezawodności.
Polecam!!
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić