Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV 59 mm decor 375 2 szt
Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Duo to bardzo elegancki i solidnie wykonany produkt. Odznacza się dużą wytrzymałością i trwałością. Jest także odporny na wodę. Produkt ten to estetyczny i funkcjonalny dodatek do każdej podłogi. Sięgnij po niego, jeśli chcesz ułatwić sobie sprzątanie, a przy tym zadbać o estetykę wnętrza
Informacje o produkcie
Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV 59 mm Decor 375 2 sztuki to produkt, którego montaż jest wyjątkowo prosty. Wystarczy przytwierdzić go ręcznie do listwy. Nie potrzebujesz do tego ani specjalistach narzędzi, ani pomocy specjalisty. Dzięki narożnikowi możesz zabezpieczyć szczelinę między dwiema listwami. Unikniesz w ten sposób gromadzenia się w niej brudu. Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Duo jest także wodoodporny. Chroni zatem przed przedostawaniem się wilgoci za listwy. Czarny kolor tego elementu prezentuje się bardzo elegancko. Produkt jest wykonany z wytrzymałego PCV, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu pozostanie w nienaruszonym stanie przez wiele lat. Innych kolorów oraz pozostałych elementów do listew szukaj w naszym asortymencie.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Marka | GoodHome |
| Długość produktu | 56.7mm |
| Grubość produktu | 29.3mm |
| Szerokość produktu | 29.3mm |
| Seria | Duo |
| Grupa kolorystyczna | Czarny |
| Kolor | Decor 375 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
| Odpowiednia powierzchnia | Podłoga |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Jestem bardzo zadowolona z jakości.
Przynosi naprawdę wartościową korzyść. Polecam!
Jestem bardzo zadowolona z jakości.
Jestem zachwycona jego intuicyjnością. Polecam.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić