Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV 59 mm decor 470 2 szt
Informacje o produkcie
Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV 59 mm Decor 470 2 sztuki jest bardzo dobrym produktem do wykończenia podłogi. Maskuje miejsce łączenia się listew w rogu pomieszczenia. Dzięki temu brud nie zatrzymuje się w tak powstałej szczelinie. Nie przenika do niej również woda. Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Duo jest odporny na działanie wody. Może być również stosowany w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Estetyczny wygląd łączy się z dużą trwałością elementu. Produkt ten jest także bardzo prosty w montażu. Wystarczy zaledwie krótka chwila, by wykończyć listwy. Nie potrzebujesz do tego pomocy specjalisty lub specjalistycznych narzędzi. Szukasz innego koloru niż oferowany szary? Zapoznaj się z naszą ofertą, by wybrać idealny odcień
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 29.3mm |
| Szerokość produktu | 29.3mm |
| Wysokość produktu | 56.7mm |
| Seria | Duo |
| Grupa kolorystyczna | Szary |
| Kolor | Decor 470 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Prostota użytkowania jest niesamowita.
To bez wątpienia jeden z najlepszych produktów, jakie miałem.
To bez wątpienia jeden z najlepszych produktów, jakie miałem.
To doskonała inwestycja w długoterminową użyteczność.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić