Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV 59 mm decor 530 2 szt
Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Duo pozwala na trwałe i estetyczne wykończenie podłogi. Produkt łączy się z listwami przypodłogowymi w tym samym kolorze. Dzięki niemu zabezpieczysz dodatkowo narożniki przed uszkodzeniami. Solidne tworzywo zapewnia wykończenie na wiele lat. Jeśli zależy Ci na eleganckim i wytrzymałym produkcie, będzie to dobry wybór
Informacje o produkcie
Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV 59 mm Decor 530 2 sztuki jest przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Możesz wykończyć nim podłogę w budynku prywatnym czy użyteczności publicznej. Narożnik skutecznie zabezpieczy wszelkie rogi w pokoju. Zadba także o estetyczne wykończenie podłogi na styku dwóch listew przypodłogowych. Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Duo jest wykonany z odpornego na wilgoć i wodę PCV. Nadaje się zatem również do pomieszczeń o większej wilgotności. Element ten zapewnia bardzo prosty montaż bez wykorzystania chemii budowlanej. Nie wymaga także specjalistycznych umiejętności. Zapoznaj się z innymi elementami z naszej oferty i dobierz pozostałe produkty w kolorze brązowym.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 29.3mm |
| Szerokość produktu | 29.3mm |
| Wysokość produktu | 56.7mm |
| Seria | Duo |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik zewnętrzny |
| Kolor | Decor 530 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Po prostu uwielbiam, ułatwił moje życie.
Naprawdę godny polecenia.
Używanie to czysta przyjemność.
Używanie to czysta przyjemność.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić