Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV 59 mm decor 540 2 szt
Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV Decor to łatwy w montażu element, który jest niezbędny podczas prac wykończeniowych. Przyda się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych. Ze względu na wykonanie z tworzywa sztucznego cechuje się trwałością. Jeżeli poszukujesz także innych opcji kolorystycznych, zajrzyj do pełnej oferty narożników od GoodHome
Informacje o produkcie
Na etapie prac wykończeniowych przyda Ci się narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV 59 mm Decor 540 2 szt. Jest to produkt, przy pomocy którego estetycznie połączysz schodzące się na rogu listwy. Zakryjesz nim szczelinę oraz nadasz ostateczny szlif wykończeniu posadzki. Szeroka paleta kolorów pozwoli Ci dobrać wszystkie komponenty w jednym odcieniu, dzięki czemu konstrukcja będzie wyglądać jednolicie. Oprócz walorów estetycznych produkt wyróżnia się także doskonałą wytrzymałością. Jest to efekt zastosowania wysokiej jakości tworzywa PCV. Materiał jest odporny na wodę i zapobiega przedostawaniu się jej do środka. Dzięki temu możesz śmiało zastosować narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV Decor w pomieszczeniu o znacznie podwyższonej wilgotności.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 29.3mm |
| Szerokość produktu | 29.3mm |
| Wysokość produktu | 56.7mm |
| Seria | Duo |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik zewnętrzny |
| Kolor | Decor 540 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Jestem pod wrażeniem prostoty i skuteczności.
Po prostu strzał w dziesiątkę!
Po prostu strzał w dziesiątkę!
Przekracza moje oczekiwania pod wieloma względami. Polecam.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić