Narożnik zewnętrzny do listwy PCV GoodHome Core 2 szt. biały
Narożnik zewnętrzny do listwy PCV GoodHome Core biały okaże się pomocny, jeśli szukasz sposobu na ukrycie szczeliny między biegnącymi wzdłuż ścian listwami. Produkt został wykonany z wodoodpornego tworzywa sztucznego. Jego zaletą jest także łatwość montażu. Biały element będzie idealnym wyborem do listew w tym samym kolorze
Informacje o produkcie
Prezentowany artykuł umożliwi Ci eleganckie wykończenie wnętrza. Jego wodoodporność sprawia, że narożnik zewnętrzny do listwy PCV GoodHome Core 2 szt. biały świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Możesz więc go zamontować w kuchni czy łazience. Dzięki niemu zabezpieczysz końce listew przed uszkodzeniami i zapobiegniesz inwazji pod nie kurzu czy wilgoci. Prawidłowe przymocowanie elementu nie sprawi Ci kłopotów. Wystarczy, że umieścisz narożnik zewnętrzny do listwy PCV GoodHome Core na rogu ściany i połączysz z listwami przy pomocy klipsów. Prezentowany narożnik jest częścią rodziny Core. W naszej ofercie znajdziesz także inne elementy z tej serii, które umożliwiają Ci estetyczne wykończenie listew podłogowych.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 30mm |
| Szerokość produktu | 30mm |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Seria | Core |
| Waga produktu | 6g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik zewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Biały |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Przekracza moje oczekiwania.
To bez wątpienia jeden z najlepszych produktów, jakie miałem.
To jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku.
To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niezawodności.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić