Narożnik zewnętrzny do listwy PCV GoodHome Duo 59 mm biały 2 szt
Narożnik zewnętrzny do listwy PCV GoodHome Duo biały wykorzystywany jest do dekoracyjnego wykańczania podłóg wewnątrz budynków. Element może być dopasowany do wielu typów listew podłogowych. Budulcem narożnika jest tworzywo PCV. Materiał ten charakteryzuje się wysokim stopniem odporności na uszkodzenia mechaniczne, działanie wody oraz promieni UV
Informacje o produkcie
Narożnik zewnętrzny do listwy PCV GoodHome Duo 59 mm biały 2 szt. to element, który wykorzystywany jest do wykańczania podłóg. Koresponduje z wieloma typami listew podłogowych. Wykonany został z trwałego tworzywa PCV. Cechuje się niezwykłą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jest także obojętne na działanie wody oraz promieni UV. Narożnik zewnętrzny do listwy PCV GoodHome Duo biały pomimo wielu lat intensywnej eksploatacji zachowuje świetny wygląd i doskonałe parametry techniczne. Biały kolor pasuje do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. W ofercie sklepów Rodimax przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór akcesoriów do wykańczania podłóg z serii Duo. Zachęcamy Cię do zapoznania się z asortymentem dostępnym na stronie internetowej oraz w sklepach stacjonarnych.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 29.3mm |
| Szerokość produktu | 29.3mm |
| Wysokość produktu | 56.7mm |
| Seria | Duo |
| Waga produktu | 9.26g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik zewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Biały |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Jest absolutnie wart swojej ceny. Polecam.
Przekracza moje oczekiwania pod wieloma względami. Polecam.
Jestem mile zaskoczona jego trwałością.
Po prostu strzał w dziesiątkę!
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić