Narożnik zewnętrzny do listwy PCV Slim 45 mm biały 2 szt
Narożnik zewnętrzny do listwy PCV Slim biały to element, który będzie stanowił doskonałe wykończenie podłóg wewnątrz pomieszczenia. Tworzywo PCV to materiał niezwykle wytrzymały i odporny na działanie wody oraz promieni UV. Charakteryzuje się łatwym montażem. Wszystkie niezbędne prace będziesz w stanie wykonać samodzielnie
Informacje o produkcie
Narożnik zewnętrzny do listwy PCV Slim 45 mm biały 2 szt. pozwoli Ci stworzyć estetyczne wykończenie podłogi w Twoim domu. Element służy dekoracyjnemu zabezpieczeniu listwy. Dzięki temu wnętrze prezentuje się niezwykle schludnie i elegancko. Narożnik zewnętrzny do listwy PCV Slim biały to niezwykle uniwersalny element. Jego biały kolor dopasuje się do nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji. Równie atrakcyjnie będzie prezentował się także w nieco bardziej tradycyjnie zaaranżowanych wnętrzach. Narożnik będzie stanowił doskonałe wykończenie pomieszczenia. Dzięki temu, że jest wykonany z tworzywa PCV, wykazuje wodoodporność. Charakteryzuje go łatwy montaż. W ofercie sklepów Rodimax przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór akcesoriów do listew z serii Slim.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Typ produktu | Łącznik listwy przypodłogowej |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | Decor |
| Grubość produktu | 27.4mm |
| Szerokość produktu | 27.4mm |
| Wysokość produktu | 43.8mm |
| Seria | Slim |
| Waga produktu | 4.92g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik zewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Biały |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Błyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Narożnik na mokry tynk 30 x 30 mm 3 mb
Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie.
Jestem bardzo zadowolona z jakości.
Godny uwagi ze względu na swoją wszechstronność.
Jestem mile zaskoczona jego trwałością.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić