Narożnik zewnętrzny do listwy podblatowej GoodHome Innovo 90 biały
19,00 zł
Informacje o produkcie
- Zaprojektowane z myślą o najwyższej jakości i wyjątkowej trwałości
- wszystkie akcesoria do szafek GoodHome z systemem bezuchwytowym objęte są 10-letnią gwarancją.
- Tworzą idealny kąt 90 stopni na końcu ciągu szafek z panelem maskującym
- Wystarczy wcisnąć złączki w szyny podblatowe pod kątem 90 stopni względem siebie
- aby zamontować narożny panel maskujący.
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Typ produktu | Narożnik podblatowy zewnętrzny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Rodzaj opakowania | Sztuka |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
| Marka | GoodHome |
| Szerokość produktu | 26.5mm |
| Wysokość produktu | 56.6mm |
| Waga produktu | 6.4g |
| Grupa kolorystyczna | Biały |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo ABS |
| Powłoka | Malowany |
| Wykończenie | Matowe |
| Wzór | Biały |
| Kompatybilność | Szafka dolna lub z szufladami Caraway Innovo i szyna podblatowa |
| Wymagany montaż | Wymagany montaż |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Spełnia moje oczekiwania.
Przekracza moje oczekiwania.
Jest absolutnie wart swojej ceny. Polecam.
Prostota użytkowania jest niesamowita.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić