Akryl malarski Knauf F+F 300ml
Informacje o produkcie
Odporny na pękanie, elastyczny akryl malarskiPrzeznaczony do uszczelniania szczelin dylatacyjnych i stykowych między oknami, drzwiami, skrzynkami do rolet i murami, tynkami lub betonem, rurami z tworzywa sztucznego.Idealny do prac naprawczych np. spoinowani pęknięć w karton-gipsie, betonie, betonie komórkowym, tynku, murze, cemencie, parapetach Nautralny dla otoczenia zapach Łatwy do malowaniaPrzeznaczony do stosowania na podłożach, takich jak: płyty gipsowo-kartonowe, tynk, cement, mur, czy też gips Nie zawiera ftalanów, glikolu, izocyjanianu i rozpuszczalników Do szczelin dylatacyjnych i stykowych narażonych na niewielkie obciążenia, np. między oknami, drzwiami, skrzynkami do rolet i murami, tynkami lub betonem, rurami z tworzywa sztucznego i do spoinowania pęknięć w karton-gipsie, betonie, betonie komórkowym, tynku, murze, cemencie, parapetach itp. Do zastosowania we wnętrzach i na zewnątrz.napromienie UV.
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Typ produktu | Gładź szpachlowa |
|---|---|
| Waga netto (w kg) | 0.3 |
| Marka produktu | KNAUF |
| Rodzaj opakowania | Kartusz |
| Typ żywicy | Produkt bez żywicy |
| Gwarancja (w latach) | 2 |
| Kod PKWiU | 20.30.22.0 |
| Produkt w opakowaniu: waga (w kg) | 0.526 |
| Produkt w opakowaniu: szerokość (w cm) | 4.7 |
| Produkt w opakowaniu: głębokość (w cm) | 4.7 |
| Produkt w opakowaniu: wysokość (w cm) | 32.5 |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Emalia akrylowa 2.5 l Denim 4 Satynowa
Farba Luxens Akrylowa Biała 10 l
Akryl 280 ml biały
Spełnia moje oczekiwania.
Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie.
Trwałość jest naprawdę imponująca. Polecam.
Po prostu strzał w dziesiątkę!
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić