Nakolanniki robocze piankowe czarne
Nakolanniki robocze piankowe czarne są bardzo pomocne w trakcie wielu prac budowlanych, remontowych i ogrodowych. Chronią stawy przed naciskiem na twarde podłoże i zapobiegają obtarciom, zapewniając komfort nawet w trudnych warunkach. Specjalnie uformowany, sprężysty materiał, nie nasiąka wodą. Regulowany pasek ułatwia idealne dopasowanie produktu do kształtu ciała
Informacje o produkcie
Nakolanniki robocze piankowe czarne skutecznie chronią stawy przed dyskomfortem, który powoduje długotrwały nacisk na twarde podłoże, takie jak beton, kostka brukowa lub żwir. Gruby, sprężysty materiał zabezpiecza też skórę przed obtarciami i brudem. Nowoczesne tworzywo gwarantuje wieloletnią trwałość i łatwość w czyszczeniu. Produkt jest niezwykle pomocny w trakcie prac wymagających klęczenia. Doskonale sprawdza się przy kładzeniu płytek podłogowych, czyszczeniu fug i pieleniu ogródka. Nakolanniki robocze piankowe czarne nie ograniczają ruchów ani nie uciskają ciała. Regulowane paski pozwolą Ci idealnie dopasować ochraniacze do kształtu i rozmiaru nogi. W naszym sklepie znajdziesz też inne warianty komfortowych nakolanników.
- Regulowany pasek przytrzymuje nakolannik
- Odporne i trwałe
- Uniwersalny rozmiar
- Przytrzymuje nakolannik na miejscu
- Niebrudzący
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Typ produktu | Nakolanniki |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Rodzaj opakowania | Para |
| Gwarancja producenta | Brak gwarancji |
| Głębokość produktu | 50mm |
| Grubość produktu | 30mm |
| Szerokość produktu | 140mm |
| Wysokość produktu | 160mm |
| Klasa ochrony | Bez klasyfikacji |
| Typ ochrony | Bez klasyfikacji |
| Typ rozmiaru | Uniwersalny |
| Typ wzmocnienia | Poduszka |
| Elementy regulowane | Regulowane paski |
| Odporność na uderzenia | Brak odporności na uderzenia |
| Płeć | Unisex |
| Waga produktu | 481g |
| Grupa kolorystyczna | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Pianka z kopolimeru etylenu i octanu winylu (EVA) |
| Opis rozmiaru odzieży | Jeden rozmiar |
| System rozmiarów | Europejski |
| Wzór | Jednobarwny |
| Grupa wiekowa | Dorośli |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Nakolanniki Site
Wentylator ścienny 40 cm chrom
Farba elewacyjna GoodHome magnolia 1 l
Domek Keter Darwin
Po prostu uwielbiam, ułatwił moje życie.
Polecam!!
Jestem pod wrażeniem prostoty i skuteczności.
Polecam ten produkt każdemu, kto szuka solidnego rozwiązania. Polecam!
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić