Narożnik GoodHome Vao
3376,00 zł
Informacje o produkcie
- Odporna na rdzę konstrukcja z aluminium.
- Wykończona metodą termotransferu i łatwa w utrzymaniu powierzchnia blatu i podłokietników imituje fakturę drewna.
- Łatwo zdejmowane i przystosowane do prania w pralce pokrycia z zamkami błyskawicznymi.
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Typ produktu | Zestaw mebli tarasowych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Rodzaj opakowania | Zestaw |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
| Marka | GoodHome |
| Długość stołu | 870mm |
| Głębokość sofy | 710mm |
| Szerokość sofy | 2100mm |
| Szerokość stołu | 420mm |
| Wysokość sofy | 830mm |
| Seria | Vao |
| Liczba siedzeń | 6 |
| Odporność na blaknięcie kolorów | Odporny na blaknięcie |
| Odporność na czynniki pogodowe | Odporność na warunki atmosferyczne |
| Odporność na rdzę | Odporny na rdzę |
| Odporność na wodę | Hydrofobowy |
| Podłokietnik | Z podłokietnikiem |
| Poduszka(-i) w zestawie | Poduszki w zestawie |
| W zestawie | 2x stołek |
| Waga produktu | 45000g |
| Grupa kolorystyczna | Czarny |
| Kolor | Ciemnoszary z nadrukiem w kolorze drewna Yellowheart |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Trwałość jest naprawdę imponująca. Polecam.
Spełnia moje oczekiwania.
Jestem mile zaskoczona jego trwałością.
Polecam!!
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić