Narożnik dekoracyjny Monsanto 1 Stegu 0,8 mb
Prezentowany narożnik dekoracyjny pozwala na udekorowanie zagięć ściany bez konieczności specjalnego dopasowywania płaskich płytek. Jest łatwy i wygodny w montażu. Umożliwia nadanie wybranemu wnętrzu wyjątkowego charakteru, który wpłynie pozytywnie na poczucie przytulności wśród domowników. Wykonany z betonu sprawdza się także na zewnątrz, do dekoracji elewacji
Informacje o produkcie
Prezentowany narożnik dekoracyjny umożliwi Ci wykończenie dowolnej powierzchni w domu w cegle. Tego typu ozdoba na ścianie potęguje uczucie przytulności we wnętrzu, tworząc ciepłą atmosferę. Jest to idealny element eleganckich i stylowych aranżacji, który nada pomieszczeniom wyjątkowy charakter. Dostępny tutaj produkt pozwala na wyłożenie zagięć ściany bez konieczności dopasowywania płaskich płytek. Dzięki temu ozdobienie całej powierzchni jest szybkie i wygodne. Narożnik wykonany jest z betonu, co sprawia, że jest trwały i wytrzymały. Z powodzeniem możesz zastosować go także na zewnątrz, do dekoracji elewacji swojego domu. Sprawdź również inne rodzaje płytek ozdobnych, jakie znajdziesz w szerokiej ofercie naszych sklepów.
- Produkt bezfugowy
- Łatwy montaż
- Nowoczesny design
- Ilość mb w opakowaniu: 0.8 mb
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Długość produktu | 480mm |
|---|---|
| Grubość produktu | 26mm |
| Instrukcje dotyczące pielęgnacji | Wymagana impregnacja |
| Kolor | Czerwony |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 10 |
| Materiał | Beton |
| Miejsce produkcji | Polska |
| Mrozoodporność | Mrozoodporny |
| Obszar zastosowania | W pomieszczeniach i na zewnątrz |
| Seria | Monsanto |
| Szerokość produktu | 170mm |
| Waga produktu | 7kg |
| Wykończenie | Matowe |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Palma Areca doniczka 24 cm
Produkt ten spełnia wszystkie moje potrzeby.
Jestem pod wrażeniem prostoty i skuteczności.
Używanie sprawia mi prawdziwą przyjemność.
Polecam ten produkt każdemu, kto szuka solidnego rozwiązania. Polecam!
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić