Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 655 2 szt
Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 655 szybko i dyskretnie zakryje miejsce połączeń dwóch listew przypodłogowych w kącie pomieszczenia. Jest wodoodporny, nadaje się więc do pomieszczeń o wysokiej wilgotności, takich jak kuchnia i łazienka. Nie zmienia swoich właściwości z biegiem lat, a jego montaż jest prosty do przeprowadzenia
Informacje o produkcie
Jeżeli właśnie prowadzisz prace wykończeniowe swojego domu czy mieszkania, zainteresować Cię mogą sprytne rozwiązania przyspieszające cały proces. Jednym z nich jest narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 655 2 szt. Dzięki niemu w kilka chwil możesz zakryć miejsce połączenia dwóch listew przypodłogowych, bez potrzeby żmudnego przycinania ich piłą ukośnicą. Produkt jest bardzo uniwersalny – nadaje się nie tylko do pokojów o standardowej wilgotności, ale też do łazienek, kuchni i pomieszczeń gospodarczych. Nie sprawia trudności podczas montażu. Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 655 stanowi harmonijną całość z innymi elementami tej samej serii. Sprzedawany w zestawach po dwie sztuki.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 31mm |
| Szerokość produktu | 31mm |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Seria | Core |
| Waga produktu | 4.2g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik wewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Szary |
| Kolor | Decor 655 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
To doskonały wybór dla osób poszukujących niezawodności.
Prostota użytkowania jest niesamowita.
Super. Wszystko OK.
Jest absolutnie wart swojej ceny. Polecam.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić