Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 700 2 szt
Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 700 to trwały element, który pozwoli Ci zabezpieczyć rogi pomieszczeń przed uszkodzeniami. Dzięki niemu również montaż listew do ściany będzie znacznie łatwiejszy. Z jego pomocą bez trudu złączysz ze sobą dwie listwy. Najlepiej zaprezentuje się pomiędzy produktami z tej samej serii
Informacje o produkcie
Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 700 2 szt. to praktyczny detal, który ułatwi Ci samodzielne przeprowadzenie montażu listew przy podłodze. Nie będziesz musiał używać do tego zadania kątownika. Dzięki temu mocowanie elementów pójdzie Ci znacznie szybciej. Ten narożnik doskonale komponuje się z parkietami. Wykonany został z wytrzymałego tworzywa sztucznego PCV, ale wyglądem do złudzenia przypomina naturalne drewno. Dodatkowo ma półpołyskliwe wykończenie, które dodaje mu elegancji. Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 700 jest również odporny na działanie wody. Dzięki temu nie musisz się bać, że poniszczysz ściany w czasie zmywania podłogi. Model ten znajdziesz w naszej ofercie w kilku odcieniach.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 31mm |
| Szerokość produktu | 31mm |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Seria | Core |
| Waga produktu | 4.2g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik wewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Naturalny |
| Kolor | Decor 700 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Jestem mile zaskoczona jego trwałością.
Jestem pod wrażeniem prostoty i skuteczności.
Jestem bardzo zadowolona z jakości.
Jest absolutnie wart swojej ceny. Polecam.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić