Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV 59 mm decor 490 2 szt
Informacje o produkcie
Narożnik wewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV 59 mm 490 2 szt. posłuży Ci do kompleksowego i eleganckiego wykończenia Twojej podłogi we wszystkich wnętrzach mieszkalnych, ze szczególnym wskazaniem na łazienkę. Atutem produktu jest odporność na wodę i wpływ pary wodnej, co zapobiega zniszczeniu podłogi. Narożnik wewnętrzny do listwy Good Home Duo PCV cechuje trwałość oraz wytrzymałość na zabrudzenia. Łatwo go wyczyścisz oraz bez problemu samodzielnie zamontujesz. Opakowanie zawiera 2 sztuki prezentowanego modelu w eleganckim kolorze szarym, który nada podłodze efektowny wygląd. Produkt zamaskuje szpary oraz inne niedogodne pozostałości po ułożeniu podłogi. Może stanowić doskonały element dekoracyjny wykończenia powierzchni podłogowej
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 27.6mm |
| Szerokość produktu | 27.6mm |
| Wysokość produktu | 56.5mm |
| Seria | Duo |
| Grupa kolorystyczna | Szary |
| Kolor | Decor 490 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Narożnik na mokry tynk 30 x 30 mm 2,5 mb
Po prostu uwielbiam, ułatwił moje życie.
To bez wątpienia jeden z najlepszych produktów, jakie miałem.
Jestem mile zaskoczona jego trwałością.
Produkt ten spełnia wszystkie moje potrzeby.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić