Narożnik wewnętrzny podblatowy GoodHome Innovo 90 mosiądz
16,00 zł
Informacje o produkcie
- Zaprojektowane z myślą o najwyższej jakości i wyjątkowej trwałości
- wszystkie akcesoria do szafek GoodHome z systemem bezuchwytowym objęte są 10-letnią gwarancją.
- Idealne wykończenie szyny podblatowej w narożniku
- Można z łatwością zamontować na szynach pod kątem 90 stopni dla schludnego wykończenia narożnika.
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Typ produktu | Narożnik podblatowy wewnętrzny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Rodzaj opakowania | Sztuka |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
| Marka | GoodHome |
| Głębokość produktu | 27.5mm |
| Szerokość produktu | 27.5mm |
| Wysokość produktu | 51.5mm |
| Waga produktu | 9.5g |
| Efekt | Efekt mosiądzu szczotkowanego |
| Grupa kolorystyczna | Złoty |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Tworzywo ABS |
| Wzór | Efekt mosiądzu szczotkowanego |
| Kompatybilność | Szafka dolna narożna Caraway Innovo i szyna podblatowa |
| Wymagany montaż | Nie wymaga montażu |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Używanie to czysta przyjemność.
Przynosi naprawdę wartościową korzyść. Polecam!
Sprawił, że moje życie stało się łatwiejsze ;)
Przekracza moje oczekiwania pod wieloma względami. Polecam.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić