Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 645 2 szt
Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 645 to wytrzymały element, dzięki któremu odpowiednio zabezpieczysz swoje ściany przed uszkodzeniem. Z jego pomocą wykończenie podłogi stanie się znacznie prostsze. Pozwoli Ci w elegancki sposób połączyć dwie listwy przypodłogowe. Najlepiej prezentuje się z produktami z tej samej serii
Informacje o produkcie
Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV 75 mm decor 645 2 szt. to trwały detal, dzięki któremu ułożysz listwy przypodłogowe bez wynajmowania ekipy fachowców. Ten produkt sprawi, że nie będziesz musiał używać kątownika. Listwy zamocujesz szybko i bez użycia siły. Narożnik, podobnie jak listwy z tej serii, doskonale pasuje do wielu rodzajów podłóg. Sprawdzi się jako wykończenie parkietu, paneli czy płytek podłogowych. Ma uniwersalny szary odcień. Ponadto wykończony został półpołyskliwą okleiną. Dzięki temu prezentuje się naprawdę elegancko. Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Core PCV decor 645 jest też wodoodporny. Tym samym skutecznie chroni ścianę przed uszkodzeniami podczas zmywania podłogi. Ten model dostępny jest również w innych kolorach.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 30mm |
| Szerokość produktu | 30mm |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Seria | Core |
| Waga produktu | 6g |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik zewnętrzny |
| Grupa kolorystyczna | Szary |
| Kolor | Decor 645 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Narożnik zewnętrzny W30/90 grafitowy
Narożnik Cippertone
Jestem pod wrażeniem prostoty i skuteczności.
Jestem pod wrażeniem wydajności. Polecam
Używanie sprawia mi prawdziwą przyjemność.
Jestem pod wrażeniem prostoty i skuteczności.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić