Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV 59 mm decor 520 2 szt
Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV świetnie sprawdzi się przy wykańczaniu podłogi we wszystkich wnętrzach mieszkalnych. Dzięki niemu w efektowny sposób zakryjesz nieestetyczne szczeliny powstałe po ułożeniu podłogi. Doskonale sprawdzi się również jako zabezpieczenie przed wnikaniem brudu oraz uszkodzeniami mechanicznymi
Informacje o produkcie
Narożnik zewnętrzny do listwy GoodHome Duo PCV 59 mm Decor 520 2 szt. należy do niezbędnych elementów wykończeniowych w każdym rodzaju pomieszczenia mieszkalnego. Przede wszystkim jest poszukiwanym produktem do kompleksowych prac wykończeniowych przy podłogach łazienkowych. Cechuje go wodoodporność, dlatego doskonale sprawdza się we wnętrzach o dużej ekspozycji na wilgoć oraz parę wodną. Narożnik zewnętrzny do listwy Good Home Duo PCV, ze względu na materiał wykonania, jest trwały i łatwy do utrzymania w czystości. Jest dostępny w uniwersalnym brązowym kolorze i zawiera 2 sztuki w opakowaniu. Prezentowany produkt estetycznie zakryje szczeliny oraz drobne szpary pozostałe po ułożeniu podłogi. Stanowi też doskonałe zabezpieczenie przed zabrudzeniami oraz uszkodzeniami.
- Doskonałe wykończenie pomieszczenia
- Wodoodporny
- Łatwy w montażu
- Idealny do wilgotnych pomieszczeń
100% bezpieczna płatność
Nasz sklep zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji
finansowych.
Minimum 2 lata gwarancji
Kupując nasze produkty, otrzymujesz nie tylko 2-letnią
gwarancję, ale także wsparcie techniczne i serwis.
Darmowa wysyłka i Zwroty
Przy zamówieniach powyżej 100 zł, oferujemy bezpłatną dostawę
oraz możliwość zwrotu produktów.
Specyfikacja
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| Marka | GoodHome |
| Grubość produktu | 29.3mm |
| Szerokość produktu | 29.3mm |
| Wysokość produktu | 56.7mm |
| Seria | Duo |
| Wewnętrzny\u002Fzewnętrzny narożnik | Narożnik zewnętrzny |
| Kolor | Decor 520 |
| Materiał | Polichlorek winylu (PCV) |
| Wykończenie | Półbłyszczące |
Dodaj opinię
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola to zaznaczone *
Polecane produkty
Narożnik zewnętrzny W30/90 grafitowy
Po prostu strzał w dziesiątkę!
To bez wątpienia jeden z najlepszych produktów, jakie miałem.
Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie.
Używanie sprawia mi prawdziwą przyjemność.
Gorąco polecam, nie można się do niczego przyczepić